Корзина
208 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380506319958
Фабрика сумок и флагов!

Якого кольору твоє кохання?

А чи знаєшь ти, якого кольору кохання? Біль завжди сірий або чорний, радість-рожева чи блакитна, смуток здається сивим. А чи є колір у любові?

03.02.16

Австрійський психолог М.Люшер, в середині ХХ століття, з'ясував, що кожній людині властивий один з чотирьох хромотипів поведінки. Тобто наша поведінка, на думку Люшера, може бути забарвлена в огняно-червоний, в темно-синій, в смарагдово-зелений або сонячно-жовтий колір.  Люди з синім хромотипом спокійні і меланхолійні, з червоним легкозбуджувані  і часом агресивні, із зеленим флегматичні і уперті, з жовтим хромотипом цінують свободу і легкість стосунків.

І їх любов також розділяється на синію ― любов, в якій переважає м'якість і ніжність, червону, ― в якій пристрасть на першому місці, зелену ― власницьку і жовту ― вільну любов-дружбу.  Звичайно ж, у кожному окремому випадку любов, як і поведінка, часто має другий, а інколи і третій колір. Наприклад, зустрічається червона любов-пристрасть з веселими жовтими вкрапленнями любові-дружби або зелена любов-ревнощі з синіми смугами ніжності, але завжди основний колір буде один.

Легко побачити кому який колір любові ближче. Це виявляється, на несвідомому рівні, у всьому, в стилі одягу, в манері спілкування, в інтер'єрі будинку, звичках і хобі. Звернувши увагу на ці моменти буття вашого потенційного коханого, дізнаєтеся про нього, навіть те, про що він сам не підозрює. А там вже вирішуйте, зупиниться або продовжити пошук обранця, єдиного і неповторного.

Другие новости